Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

Wyszukaj produkt:                     
Reference LS1108

INAKUSTIK Reference Black&White LS 1108
Przewody głośnikowe są niezbędną przyprawą « muzycznej potrawy »
Poprawiają one brzmienie każdego systemu hi-fi. Od wielu lat przewody i akcesoria audio serii black&white kojarzone są z wysoką jakością brzmienia i wykonania. Dowodem na to są liczne testy i wyróżnienia. Już legendarny LS-1000 EDITION stanowił nowy wymiar w kwestii poprawy brzmienia i relacji jakościowo-cenowych. Był to również kamień węgielny i fundament prac projektowo-badawczych związanych z nową generacją przewodów black&white. Wybitny w swojej klasie charakter brzmienia, kompaktowe gabaryty, delikatny i dopracowany design, oraz walory konstrukcyjne ( np. niespotykanie gładka powierzchnia przewodnika ), stanowią bezsporne atuty nowych produktów. Nie są one jednak dedykowane wyłącznie dla zwolenników klasycznych systemów dwukanałowych hi-fi i High End. Doskonale sprawdzają się także w systemach dźwięku dookólnego ( surround ) i w konfiguracjach audio-video.
CONCENTRIC COPPER.
Nowe przewody głośnikowe serii REFERENCE black&white posiadają koncentryczną budowę. W przeciwieństwie do konwencjonalnych przewodów, w których ułożenie żył jest z reguły chaotyczne ( twisted strands ), konstrukcja Concentric Copper definiuje precyzyjny układ 37 –miu pojedynczych drutów ułożonych w trzech warstwach wokół tzw. center conductor. Taka budowa zapewnia stabilne parametry indukcyjno-pojemnościowe w szerokim zakresie pasma akustycznego, harmoniczny transfer sygnału i znaczną redukcję różnic przebiegów czasowych. Najdrobniejsze detale, najmniejsze impulsy zawarte w materiale muzycznym przekazywane są dokładnie i niemal bezstratnie. Aktualnie stosowane są dwa przekroje : CC-195, CC-309 i CC-100.
DUO-PE II ISULATION.
Sprawdzona dwuwarstwowa izolacja DUO-PE została udoskonalona technologicznie. M.in. poprzez zastosowanie nowego materiału, w pierwszej warstwie DUO-PE II zwiększono zawartość powietrza o ponad 10%. Pozwoliło to na ponowną redukcje strat i polepszenie parametrów elektrycznych nowych przewodów serii black&white.
PE-NETWORK-JACKET.
Bardzo istotnym elementem konstrukcji nowej generacji przewodów serii black&white jest osłona zewnętrzna, tzw. PE-Network-Jacket. W przeciwieństwie do kabli konkurencyjnych posiadających zwykłą i luźno zakładaną plecionkę, nowe przewody black&white wyposażone są w osłonę zewnętrzną na sztywno połączoną mechanicznie z żyłami przewodzącymi. W bardzo skomplikowanym procesie technologicznym wplatane i spiekane są elementy osłony zewnętrznej z powierzchnią przewodu. Zaletą tego typu konstrukcji jest bezpośrednia stabilizacja i radykalna redukcja mikrowibracji – mocne i dynamiczne impulsy przetwarzane są wiernie i bez zniekształceń. Poprzez zastosowanie PE-Network-Jacket ograniczono skład materiałowy całego kabla jedynie do dwóch substancji, a mianowicie polietylenu i miedzi. Gwarantuje to optymalne parametry dielektryczno-elektryczne, oraz zapewnia przestrzenne, klarowne i « bezstresowe » brzmienie.
LS 1108 OKTA CC-100 DESIGN
Poczwórna symetria z ośmioma żyłami przewodzącymi CC-100 ( 37 drutów w jednej żyle o łącznym przekroju ponad 1,0 mm² ) tworzy najbardziej skomplikowany przewód głośnikowy nowej generacji black&white. W celu zmniejszenia indukcyjności, oraz uzyskania liniowego przebiegu rezystancji (redukcja zjawiska naskórkowości), zupełnie świadomie wybrano tutaj układ przewodników o mniejszym przekroju. Jednocześnie duży przekrój całkowity( ponad 8 mm² ), extermalnie niska indukcyjność oraz optymalnie dopasowane tłumienie liniowe sprawiają, że transfer informacji odbywa się niemal bezstratnie. LS-1108 łączy zalety swoich poprzedników precyzyjnie podkreślając najniższy zakres pasma akustycznego. Charakteryzuje się homogenicznym, otwartym, dynamicznym i przestrzennym oraz nasyconym detalami brzmieniem, przy bardzo dobrej ogólnej równowadze tonalnej.
Wielokrotne, wysokie wyróżnienia prasy fachowej, m.in. test-winner, BestBuy, etc ...
Made in Germany
All copy rights reserved by AC/Audio Components, Szczecin/Poland.
Designed and developed by MONITOR /In Akustik, Ballrechten-Dottingen/Germany.

wykonanie interREKLAMA.pl