Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

Wyszukaj produkt:                     
GOLDKABEL, info, katalog

 

 More infos : www.avcshop.pl/goldkabel-m-12.html 

Początki działalności niemieckiej firmy GOLDKABEL sięgają drugiej połowy lat 90-tych. Wówczas to w warunkach laboratoryjnych wykonywano konfekcję przewodów i podzespołów audio-video na indywidualne zlecenia renomowanych producentów sprzętu klasy HighEnd. Z czasem powstał pomysł stworzenia własnego asortymentu, który po prawie 20-tu latach zawiera niemal pełną gamę produktów kategorii akcesoriów AV. Większosć z nich wytwarzana jest manufakturowo – “hand made in Germany”. Produkcja przewodów i akcesoriów  AV w Goldkabel bazuje na wyszukanych i technologicznie zaawansowanych materiałach. Dobry jakościowo materiał przewodnika jest podstawą konstrukcji dobrego przewodu. Taką zasadę też od lat wyznaje firma Goldkabel z własnym działem R & D, konsekwentnie stosując najlepsze materiały i półprodukty. Struktura oraz architektura wewnętrzna ułożenia przewodników oraz materiałów izolacyjnych w przewodach Goldkabel zapewnia optymalne parametry indukcyjno-pojemnościowe oraz redukcję przesunięć fazowych poprzez ich adekwatny dobór i selekcję pod kątem właściwości dielektryczno-mechanicznych.

Szeroki asortyment firmy Goldkabel zawierający m.in. przewody głośnikowe, HDMI, optyczne, przedłużacze słuchawkowe, interkonekty audio, przewody i listwy zasilające, urządzenia dystrybucji /przetwarzania sygnałów AV, etc …, podzielony jest na 4 serie : Professional, HighLine, Edition oraz  Executive.

Wysoką jakość produktów Goldkabel potwierdzają nie tylko bardzo dobre recenzje, testy i wyróżnienia prasy fachowej, ale również pozytywne opinie użytkowników. Firma Goldkabel od wielu lat zaliczana jest do marek premium na rynkach europejskich. Od 2002 roku siedzibą firmy jest Ludwigshafen na południu Niemiec. Obecnie firma zatrudnia ok. 30-tu osób i jest dostawcą dla prawie 1000 specjalistycznych salonów audio-video na terenie Europy. Produkty Goldkabel dostępne są na rynku polskim w sieci autoryzowanych dealerów od początku roku 2012. 
Przepraszamy - przebudowa strony. Kategoria jest w trakcie aktualizacji.wykonanie interREKLAMA.pl