Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

Wyszukaj produkt:                     
przewodyNa specjalne zamówienia wykonujemy przewody głośnikowe, antenowe, RGB, audio, sieciowe, etc ... zgodnie ze specyfikacją techniczną Klienta. Producentami są renomowane firmy niemieckie, skandynawskie lub szwajcarskie.

NEW ! INAKUSTIK  PremiumGrey HalogenFree
Nowość ! Bezhalogenowy, trudnopalny i samogasnący przewód głośnikowy w podwójnej izolacji. Przeznaczony do zastosowania wszędzie tam, gdzie istnieją zwiększone wymagania odnośnie zabezpieczenia przeciwpożarowego, w budynkach o dużej koncentracji ludzi i majątku trwałego (hotele, lotniska, metro, tunele, szpitale, kompleksy handlowe, banki, teatry, kina itp.) Nie zawiera halogenów, tzn. materiały izolacyjne i powłoka zewnętrzna wykonane są z polimerów na bazie czystych węglowodorów. Składniki te uniemożliwiają powstawanie gazów korozyjnych i toksycznych. Wysokiej jakości certyfikowane półprodukty, układ i konstrukcja żył przewodzących oraz zoptymalizowane parametry indukcyjno-pojemnościowe gwarantują dynamiczne, homogeniczne i zrównoważone brzmienie. Przewód przyjazny instalacyjnie,łatwy w obróbce i charakteryzujący się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.
Dostępne przekroje: 2 x 1,5 mm² i 2 x 2,5 mm² / szpule 100, 200 i 500 m.
Made in Germany
 Premium Grey HF

wykonanie interREKLAMA.pl