Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

Wyszukaj produkt:                     
GM/German Maestro (ex MB Quart) info, katalog

 

sklep internetowy : www.avcshop.pl
 

GM/GermanMaestro ( MB MaestroBadenia ) to marka powstała na bazie wieloletniej tradycji i doświadczenia legendarnej firmy MB Quart ( rok założenia 1963 ). W większości jeszcze ten sam zespół projektowo-produkcyjny, w tym samym miejscu ( Obrigheim na południu Niemiec ), od ponad 47 lat projektuje i produkuje wysokiej jakości zestawy głośnikowe, systemy car audio, mikrofony, oraz profesjonalne słuchawki przeznaczone do zastosowań studyjnych i użytku domowego. Ze względu na swoją niezawodność, stabilne wykonanie, brzmienie i parametry techniczne, dużym powodzeniem od lat cieszą się zestawy słuchawkowo-mikrofonowe, tzw. headsets stosowane przez najbardziej liczących się na świecie producentów i projektantów pracowni językowych. W ub. roku udoskonalono technologicznie bardzo popularną serię zestawów słuchawkowo-mikrofonowych MB Quart D-K800. W nowej wersji, jako GMH D8000 sa one już dostępne na rynku. Bardzo szeroki asortyment firmy zawiera także profesjonalne, super wytrzymałe słuchawki do pracowni językowych, stanowisk odsłuchowych oraz aplikacji studyjnych. Serię profesjonalnych, super wytrzymałych słuchawek GermanMaestro uzupełniają modele do systemów POS ( Point of Sales ). Ich wyrafinowane brzmienie, ergonomiczna forma i „przeciwpancerna“ konstrukcja gwarantują długotrwałe użytkowanie w nawet bardzo wymagających warunkach. W ostatniej fazie prób laboratoryjnych, testów odsłuchowych i na krótko przed uruchomieniem produkcji seryjnej, znajduje się atrakcyjna cenowo seria słuchawek do zastosowań w laboratoriach językowych wyposażonych w wejścia i wtyki USB. Stopniowe wprowadzenie tych produktów na rynek przewidziane jest już od drugiej połowy czerwca 2010. Przy zamówieniach można posługiwać się dotychczasowymi numerami artykułu MB Quart. Pozostają one bez zmian.
 
UWAGA ! Zgodnie z informacjami przekazanymi nam przez producenta, na rynku polskim pojawiły się sprzedawane do 50% poniżej sugerowanej ceny, plagiaty i kopie produktów oryginalnych. Ich jakość, brzmienie, parametry techniczne, niezawodność oraz solidność wykonania daleko odbiegają od proponowanych przez nas oryginałów. Odnotowano również sygnały świadczące o powstawaniu symptomów alergii skórnej w okolicach przyusznych. Firma AC/Audio Components dystansuje się od takich produktów i nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za szkody wynikające z ich zastosowania.
 
GermanMaestro ( MB – MaestroBadenia ) i UltraSphereTechnology są chronionymi handlowymi znakami słowno-graficznymi. Używanie i publikacja towarowych znaków słowno-graficznych, logos, zdjęć oraz innych materiałów tekstowo-graficznych dotyczących produktów GermanMaestro wymaga zgody i autoryzacji ich prawnego pośredniego lub bezpośredniego właściciela na terytorium Polski, którym jest wyłączny dystrybutor firma AC/Audio Components. Ochronę prawną wspólnotowego znaku towarowego „GermanMaestro“ obowiązujacą na terenie całej UE potwierdza dokumentacja rejestracyjna no: CTM 0980286 oraz 1016438 ( OHIM ).Zainteresowanych prosimy o pobranie katalogu produktów (PDF).

POBIERZ KATALOG SŁUCHAWEK - GM/German Maestro Logic

Pobierz Nomenclature GM/MBquart
Przepraszamy - przebudowa strony. Kategoria jest w trakcie aktualizacji.wykonanie interREKLAMA.pl