Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

Wyszukaj produkt:                     
ATMOS silver

   
INAKUSTIK
ATMOS Air ( Cu / Ag OFC )
Nowość ! Pierwszy na rynku światowym płaski przewód głośnikowy nowej generacji z dielektrykiem powietrznym, wykonany wg. nowej opatentowanej technologii łączącej walory profilu DELTA, powietrza jako dielektryka ( powietrze jest najlepszym izolatorem znanym do tej pory ), sposobu rozmieszczenia żył CONCENTRIC/SYMETRICAL CORE z wykorzystaniem walorów dielektrycznych powietrza; profil DELTA dla lepszej stabilizacji mechanicznej ( zmniejszenie wibracji w przewodniku );konstrukcja Concentric Copper / Silver ( 5 x więcej srebra jak w konwencjonalnych konstrukcjach ! ) gwarantuje optymalne parametry indukcyjno-pojemnościowe i zwiększenie powierzchni kontaktu. Wysokiej jakości materiały, konstrukcja żył przewodzących i rodzaj polwinitu predysponują ten kabel nie tylko do klasycznego okablowania, ale również do instalacji w konfiguracjach systemów kina domowego; optymalny do realizacji połączeń przebiegających w listwach podłogowych, pod dywanem, czy też za meblami w ciasnej zabudowie. Wielokrotne, wysokie wyróżnienia w prasie fachowej.
Made in Germany
TESTY i OBSZERNY OPIS UNIKALNEJ KONSTRUKCJI oraz WALORÓW BRZMIENIOWYCH >>> kategoria "przewody & akcesoria AV/przewody głośnikowe" link: ... InakustikAtmosAir.pdf, AtmosTesty.pdf

wykonanie interREKLAMA.pl